search close

Всі проекти

Гість у студії
Найцікавіші теми, найцікавіші гості! Обговорення найбільш популярних питань суспільно-політичного та культурного життя з відомими людьми Одещини та гостями міста, які діляться своїми поглядами та думками, відповідаючи також на незручні питання. Особливість програми в особистостях гостя студії, його професії та сфері діяльності. Тому політика чи економіста, може змінити діячи культури та мистецтва.
TOP KIDS
Найдобріша дитяча програма в Одесі Top Kids знайомить з юними талантами і справжньою безпосередністю. Тільки позитивні емоції, творчість і чарівництво.
Білий шум
Головна мета проекту - розкрити суть ідеологій і поглядів тих представників нашого суспільства, про яких ми часто чуємо, але мало що знаємо. Догхантери, анархісти, радикальні вегани, трансгендери, трунарі, язичники, патологоанатоми - саме таких особистостей ви зможете побачити і почути в рамках нашої програми «Білий шум».
За склом
Невеличкі виступи відомих виконавців без фонограми
Не в своїй тарілці
Люди різних професій і захоплень пробують свої сили в різних сферах діяльності. У кожній роботі потрібні професіонали! Наскільки реально за пару годин стати майстром своєї справи - в полі, в ательє, на будівництві або в автомайстерні - показують і доводять герої програми "Не в своїй тарілці". Їх чекають сюрпризи і серйозні випробування ... Але чи всі їх пройдуть?
Одеса навиворіт
Топ-5 найбільш занедбаних комунальних об'єктів міста під прицілом нашої телекамери щотижня в програмі "Одеса навиворіт". Ми покажемо ті місця, які роками чекають необхідного ремонту, ми заберемося в найвіддаленіші і забуті мерією куточки. Ми покажемо руїни, які необхідно рятувати. Усі таємниці нашого міста в проекті Олександра Тарасенко.
Темне ремесло
Попереджений - значить озброєний! Саме під таким девізом створювався проект «Темне Ремесло». У цій програмі ми розкриваємо всі секрети, хитрощі і прийоми, якими користуються злодії та аферисти. Володіючи знаннями, отриманими в нашій передачі - ви станете складною ціллю для негідників, що намагаються заволодіти вашим майном.
Зірковий Приступ
Новини та плітки шоу-бізнесу України та Одеси. Найзірковіші люди і найяскравіші події. Вам цікаво, а зірки Вам посміхаються? Значить у Вас Зоряний Приступ!